چگونه لباس بپوشیم تا لاغرتر دیده شویم؟

بدانیم چگونه لباس بپوشیم تا لاغرتر بنظر بیاییم؟

آیا شما مایلید نکاتی را درباره نحوه لباس پوشیدن بدانید که باعث می شود ظاهری لاغر داشته باشید؟ مواردی که در ادامه می آید نکات امتحان شده و صحیح لباس پوشیدن برای لاغر بنظر رسیدن است که واقعا موثر می باشد. با رعایت این نکات می توانید تفاوت را در آیینه متوجه شوید. این نکات کمک می کنند که نسبت به ظاهر خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و جذاب تر شوید.

1.لباس های مشکی بپوشید.

لباس های مشکی بپوشید

یکی از نکات موثر لباس پوشیدن برای لاغر نشان دادن و یکی از قدیمی ترین روشها که هنوز هم اکثر خانمها ازآن استفاده می کنند، پوشیدن لباس های مشکی یا تیره رنگ است. پوشیدن لباس های تیره باعث می شود اندام ما کشیده تر و لاغرتر بنظر برسد و تفاوتی ندارد که چه لباسی باشد، هم مانتوی تیره و هم لباس های شب تیره رنگ تاثیر زیادی در لاغر نشان دادن ما دارند. به همین دلیل است که لباس های تیره و مشکی دهه هاست که محبوبیت خود را حفظ کرده اند. لباس های تیره ظاهری لاغرتر به ما می دهند، به این دلیل که بطور منظمی مناطق  اضافه بیرون زده در اندام را پنهان می کنند. این روش شناخته ترین نکته برای داشتن ظاهری لاغرتر است.

 

 

2.کفش پاشنه دار بپوشید.

کفش پاشنه دار بپوشید

پاشنه ها می توانند بهترین دوستان یک خانم باشند. آنها می توانند بسیاری کارها برای اندام زنان انجام دهند، مثلا باعث شوند اندام شما لاغرتر بنظر بیاید.  به این دلیل که کفش پاشنه بلند باعث می شود شما قدبلندتر بنظر رسیده و کمک می کند که قدتان بیشتر جلوه کرده و اضافه وزنتان زیاد به چشم نیاید. نیازی نیست که کفش هایی  که پاشنه خیلی بلند دارند  بپوشید؛ حتی یک پاشنه کوتاه نیز می تواند کمک کننده باشد.

 

3. روی سایز و فرم اندامتان تمرکز کنید.

تمرکز بر سایز و فرم اندام

ایده خوبی است که جلوی آیینه ایستاده و فرم و سایز قسمتهای مختلف اندامتان را ارزیابی کنید. شما بایستی بر روی قسمتهای کوچک بدنتان تاکید بیشتری کرده و آنها را برجسته تر سازید. مثلا، اگر شما کمر باریکی دارید، بهتر است لباس هایی بپوشید که دارای کمربند بوده و با کمربند این قسمت از بدنتان را مورد توجه قرار دهید. به علاوه توجه داشته باشید که باید بخش هایی از اندام که کوچک نیستند را برجسته نکرده و حتی الامکان پنهان سازید. اگر شما رانهای پهنی دارید، بایستی شلواری با پاچه های گشاد بپوشید که پاهایتان متناسب تر بنظر رسیده و توجه از رانها برداشته شود.

 

 

 

4.اجتناب از پوشیدن لباس های راه راه افقی و لباس های با طرحهای شلوغ

اجتناب از پوشیدن لباس با راه راه های افقی

راه راه های افقی در لباس ها برای زمانی که می خواهید لاغر بنظر برسید، اصلا مناسب نیستند. از  نقش و طرح های بزرگ و بیش از حد  روی لباسها هم بایستی اجتناب کنید. این دو باعث می شوند که بدن پهن تر بنظر برسد. اگر شما به لباس های طرح دار علاقه دارید می توانید از دوستی که در زمینه مد  حرفه ای ست در انتخاب این لباس ها کمک بگیرید.

 

 

 

5.شلوار جین تیره سنگ شور بپوشید.

شلوار جین سنگ شور

 

شلوار جین تیره هاشور دار انتخاب مناسبی برای لاغر بنظر رسیدن است. البته باید گفت سنگ شورهای خیلی روشن مناسب نیستند. همیشه سعی کنید در موقع خرید شلوار جین، انواع تیره تر و ضخیم تر را انتخاب کنید. این شلوارها علاوه بر اینکه به پاها ظاهری لاغرتر می دهد، از لحاظ مد گرایی هم انتخابی متناسب تر بوده و می توان  این شلوارها با همه انواع لباس ها پوشید و اصطلاحا ست کرد.

 

 

 

 

6.زیورآلات

زیورآلات

 

زیورآلات به عنوان وسایل جانبی همراه با لباس، می توانند نقش مهمی در لاغر بنظر رسیدن ما داشته باشند. زمانی که در یک  مهمانی شما از یک گردنبند زیبا و قابل توجه همراه با یک جفت گوشواره  برای آراستن خود استفاده می کنید، ناخودآگاه توجه اطرافیانتان به آنها جلب می شود. این امر می تواند توجه آنها  را از وزن شما منحرف سازد.

 

 

 

 

7.به ظاهر خود توجه کنید و منظم باشید.

ظاهر آراسته و منظم

اگر شما برای آراستگی ظاهر خود تلاش نکنید و بدون توجه و شلخته لباس بپوشید، لباس های شل و نامرتب باعث میشوند شما حتی سنگین تر از آن چیزی که واقعا هستید بنظر برسید. روشهایی را برای لباس پوشیدن انتخاب کنید که شما را جذابتر سازد. برای انتخاب لباس ها و نحوه آرایش صورت و موهایتان در مهمانی ها و جشن ها وقت بگذارید و اگر لازم بود با اشخاص حرفه ای در این زمینه مشورت کنید. با رعایت این نکات شما حتما لاغرتر به نظر رسیده  و جذابتر خواهید شد و احساس بهتری در مورد خودتان خواهید داشت.

 

 

 

 

Google

مقالات مرتبط

درمیان ستاره های پاپ هالیوود، شکیرا یکی از سرزنده ترین و با روح ترین خواننده هایی ست که ظاهر و...
24 بهمن, 1396 - 10:14 4،460
روز پدر مطمئنا یکی از حساس ترین روزها برای هدیه گرفتن فرزندان است! شما شاید مانند عادت رایج...
31 فروردين, 1395 - 10:00 6،972
طبیعتا انتخاب دسته گلی زیبا و متفاوت  برای مراسم عروسی یکی از با اهمیت ترین انتخابها برای...
17 فروردين, 1395 - 08:15 5،420
برند ایتالیایی معروف دی اند جی برای بهار و تابستان 2016  چند مجموعه از طرح های متنوع و...
9 اسفند, 1394 - 05:31 5،600
بچه ها یکی از بزرگترین هدیه های خداوند به زوج ها می باشند که شادی، امید، طراوت و لذت بیشتر از...
30 مهر, 1394 - 05:20 10،350
تنها چند روز دیگر به آغاز فصل پاییز و فرارسیدن روزهای سرد سال باقی مانده است، و باید کم کم با...
29 شهريور, 1394 - 12:02 15،884

دیدگاه‌ها

عکس‌های خاطر ه
دیدگاه: 

بسیار زیبا خوشم او مد

دیدگاه تان را بیان نمایید