بیستمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی 2015

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی 2015

بیستمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی 2015

(The 20th Edition of Beautyworld Middle East 2015)

در بیستمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی بیشتر نمایندگی های معتبر جهان در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی مشارکت نموده اند و به همین دلیل این نمایشگاه رویدادی جهانی و تجارتی فوق العاده  را در زمینه محصولات زیبایی، سلامتی، عطر و مو فراهم نموده است.

برگزاری این نمایشگاه در سال 2014 با حضور 1368 غرفه دار از 52 کشورجهان، به خوبی نقش کلیدی آن را در رسیدن به بازارهای متنوع در سراسر منطقه اثبات می کند. مشارکت بین المللی غرفه داران و برندهای مختلف تا حد زیادی نمایانگر فرصت باور نکردنی ارائه شده دراین نمایشگاه جهت ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی با حجم انبوهی از بازدید کنندگان وهمچنین ارتباط با تولید کننده های معروف و تعیین کننده در زمینه این محصولات می باشد.

درباره نمایشگاه Beautyworld دبی

درباره نمایشگاه زیبایی دبی

این نمایشگاه آخرین رویکردهای جهانی در زمینه آرایشی و بهداشتی را ارائه می دهد که خط مشی بخش زیبایی و سلامت را در آینده شکل می دهد و برگزارکنندگان این نمایشگاه وعده داده اند که این نمایشگاه امسال بزرگتر وموفق تراز همیشه برگزار گردد.

نمایشگاه Beautyworld خاورمیانه بزرگترین نمایشگاه تجاری و بین المللی محصولات آرایش و بهداشتی در خاورمیانه و یکی از 5 نمایشگاه برتر در این زمینه در سراسر جهان می باشد. در حال حاضر، بیستمین سال برگزاری این نمایشگاه با ارائه محصولات و برندهای جهانی نقشی حیاتی را در رشد و توسعه صنعت ایفا می نماید.

فواید بازدید از نمایشگاه Beautyworld خاورمیانه برای تاجران این صنعت

به عنوان یک خرده فروش یا عمده فروش محصولات آرایشی و بهداشتی، بازدید از این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی را برای دیدن و ارزیابی برخی از جالب ترین محصولات صنعتی این عرصه که بسیاری از آنها به دنبال مشتری ها و بازارهای مشتاق برای عرضه محصولاتشان هستند، فراهم می کند.

محصولات آرایشی و بهداشتی به چند بخش تخصصی مراقبت از مو، مراقبت از پوست، عطر، ماشین آلات، بسته بندی، تجهیزات حرفه ای و غیره تقسیم می شود و شما در این نمایشگاه می توانید افراد متخصص در بخش های مختلف را پیدا کنید. در واقع هیچ جایگزینی نمی تواند با این میزان صرف وقت و هزینه تا این اندازه اطلاعات و فرصت تجاری در ارتباط با برندهای معتبر جهان را در اختیار شما قرار دهد.

آموزش  متدهای آرایش و مراقبت از  مو توسط برند انگلیسی معروف GHD در نمایشگاه Beautyworld دبی

متدهای آرایش مو

داشتن موهای خوب و زیبا یکی از خواسته های اکثر افراد در سراسر دنیاست و حتی باعث اعتماد به نفس بیشتر فرد در ارتباط با افراد دیگر جامعه می شود. سطح بالاتری از اعتماد به نفس را با GHD تجربه کنید. همکاری دانشمندان و متخصصان مد در کمپانی GHD منجر به موفقیت چشمگیر آنها در عرصه محصولات آرایش بهداشتی شده است. GHD هر چیزی را که شما برای خشک کردن، مدل دادن، استایل، حالت دادن مو و حفظ و نگهداری موهای خود بدان نیازمندید را  با بالاترین استاندارد ممکن ارائه می دهد. به همین دلیل GHD در بین متخصصان این عرصه بسیار محبوب است و در سالن های زیبایی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

در نمایشگاه Beautyworld دبی آموزش آرایش و نگهداری مو توسط GHD در دو زمینه اصلی خلاقیت و طراحی مو عرضه می گردد.

در زمینه خلاقیت، تیم هنری بهترین مدل موهای طراحی شده توسط خودشان را ارائه داده و مهارت ها و ابزارهای مورد نیاز را برای رسیدن به یک سطح کاملا جدیدی از خلاقیت در طراحی مدل های مو مورد بررسی قرار می دهند.

در زمینه طراحی مو، شما قادر خواهید بود تا از تیم متخصص و باتجربه GHD اطلاعات لازم را در مورد محصولات  و روشهای آنها کسب نمایید.

دیدار با تیم هنرمند کمپانی GHD در نمایشگاه Beautyworld دبی

  1. Jonathan Andrew

Artistic Director, Jamie Stevens London

جاناتان اندرو

جاناتان، آرایشگر مشهور آرایشگاه بسیار معروف جیمی استیونس لندن، آموزش آرایشگری خود را در سنین نوجوانی آغاز کرد. او در سن 19 سالگی به یکی از مشهورترین افراد تیم هنری اورئال (L’Oreal) تبدیل شد. سپس به عنوان هنرمند مهمان در GHD مشغول به کار شد و  در این مدت سمینارها و کارگاه های آموزشی خود را در سراسر دنیا برگزار کرد و نهایتا به عضویت تیم هنری GHD در آمد. از جمله افتخارات جاناتان می توان به فینالیست شدن در مسابقه British Hairdressing Awards، 3 بار فینالیست شدن در بهترین آرایشگر سال، برنده مرد مسابقه جایزه بزرگ تیم خلاق شوارتسکف و فینالیست بزرگ L’Oreal Color Trophy برای تصویر مردان اشاره کرد.

تمام این افتخارات کمک کرده است که جاناتان آرایش و طراحی سِلِبریتی های بسیار مشهوری از بین هنرمندان موسیقی پاپ و شخصیت های تلویزیونی را عهده دار باشد و طراحی موهای آنها را برای حضور در فرش قرمز، سینما و تلویزیون بر عهده بگیرد.

  1. Sophie Laidlaw

Co-Founder and Owner, Wonderland Hairdressing

سوفی لیدلو

سوفی بیش از 13 سال است که در این صنعت حضور دارد و به مدت 5 سال است که به عضویت تیم هنری GHD در آمده است و GHD این فرصت را برای او ایجاد کرده است که مهارت های خود را در عرصه جهانی به معرض نمایش گذارد. علاقه سوفی به مو، مد، هنر، موسیقی و عکاسی او را از جنبه های مختلف به سمت صنعت آرایش مو سوق داده است. سوفی سردبیر مجلات مد بین المللی مانند slave، i-on، Hunger magazine، Vogue-it و غیره می باشد.

  1. Dafydd Rhys

Director, Ken Picton Salon

دیفید ریز

نوآوری، خلاقیت و موی زیبا کلمات مرتبط با سبک آرایش و طراحی موی برنامه های تلویزیونی Dafydd می باشد. با توجه به اینکه Dafydd چند بار جایزه Ken Picton salon را برده و به لطف مشتریان سلبریتی به شدت وفادار و مطبوعات، او در صنعت آرایش مو در انگلستان پیشرو می باشد. دانش او در زمینه مد، حاصل 10 سال همکاری او با بزرگترین طراحان دنیا مانند ERDEM ، VivienneWestwood،  Ashish وCMS  می باشد.

طراحی استیج مرکزی نمایشگاه توسط گروه Nazih

محصولات آرایشی ارگانیک

استیج مرکزی Beautyworld خاورمیانه توسط گروه Nazih طراحی گردیده و یک پلت فرم ویژه ی سه روزه از مدها، رویکردها، آموزش، مقررات حاکم برصنعت زیبایی و محصولات ارگانیک ارائه می دهد.

مربیان بین المللی از اروپا و امریکای شمالی در دبی جمع شده و آخرین دستاوردهای خود را در زمینه آموزش آرایشگری و نگهداری مو و پوست ارائه می دهند.

 

مسابقه بهترین آرایشگر صورت (Face Itدر نمایشگاه Beautyworld دبی

این مسابقه این شانس را به شما می دهد که بهترین آرایشگر خاورمیانه را بشناسید.

3 روز رقابت دشوار آرایش صورت در دبی.

داورانی از اروپا و خاورمیانه قضاوت این مسابقه مهیج را بر عهده دارند.

این مسابقه از 26 تا 28 می 2015 (5 تا 7 خرداد ماه 1394) به میزبانی آرایشگران حرفه ای کمپانی های معروف محصولات آرایشی و بهداشتی جهان در سالن شماره 7 نمایشگاه Beautyworld برگزار می گردد. 

برای بازدید از این نمایشگاه و شرکت در این مسابقه می توانید در تور ویژه نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی ثبت نام کرده و از این فرصت استثنایی بهره مند شوید. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور زیبایی دبی اینجا کلیک کنید. 

همچنین بایستی برای شرکت در این مسابقه به آدرس روبرو ایمیل بزنید: info@grimasME.com

محتوای ایمیل باید شامل موارد زیر باشد:

• Full nameنام کامل: 
• Nationalityملیت:  
• Company nameنام شرکت: 
• Job titleعنوان شغلی: 
• Type of make-up you are specialized inنوع تکنیک آرایشی که شما در آن تخصص دارید: 
• E-mail addressآدرس ایمیل: 
• Telephone numberشماره تلفن:
• Signaturesامضا: 

 

مسابقه بهترین طراح ناخن (Nail Itدر نمایشگاهBeautyworld  دبی

مسابقه بهترین طراح ناخن

در این مسابقه تکنسین ها و طراحان ناخن مهارت ها و استعدادهای خود را در هفتمین دوره این مسابقات به نمایش می گذارند!

این مسابقه بین تکنسین های حرفه ای طراحی ناخن از سراسر منطقه خلیج فارس و خاورمیانه برگزار می گردد و سه روز به طول می انجامد.

کمپانی Ardell در نمایشگاه Beautyworld  دبی

برند آردل

کمپانیArdell، تولید کننده پرفروش ترین مژه ها در جهان است. در Beautyworld دبی خانم JadeMunson مربی حرفه ای و استاد آرایشگری کمپانی Ardell در مورد رویکردهای جدید تولید مژه، علایق و استایل های سلبریتی ها و دیدگاه فرش قرمز صحبت خواهد کرد.

 

کمپانی  John Paul Mitchell Systems در نمایشگاه Beautyworld  دبی

برند پل میشل

کمپانی John Paul Mitchell Systems پنج نفر از کارشناسان بین المللی خود در زمینه مو را به نمایشگاه Beautyworld آورده است. هنرمند افسانه ای پلت فرم و مدیر هنری جهان ژان پل میشل و مالک افتخاری سالن 7 نمایشگاه، از افراد بسیار تاثیر گذار در پیشرفت طراحی مو در جهان می باشد.

 

کمپانی Guinot در نمایشگاه Beautyworld   دبی

برند گینو

در Beautyworld دبی کارشناسان مراقبت از پوست کمپانی گینو به صورت زنده وبا استفاده از آخرین محصولات و ماشین آلات این کمپانی، سه مرحله ضروری درمان هیدرودرمی صورت شامل:    

  1. Hydradermie double ionization
  2. Hydradermie Lift
  3. Age Summon

را  به اشتراک خواهند گذاشت.

کمپانی Olaplex در نمایشگاه Beautyworld دبی

برند اولاپلکس

کمپانی  Olaplex برای اولین باردر Beautyworld خاورمیانه نشان می دهدکه چگونه می توان بدون آسیب فیزیکی (شکستگی) موها، آنها را به رنگ بلوند و یا بسیار بلوند تبدیل کرد. مربیان کمپانی Olaplex از ایالات متحده آمریکا نشان خواهند داد که چگونه می توان از موها (حتی با وجود موهای سفید زیاد) با استفاده از یک ماده شیمیایی که پیوندهای مو را چندگانه می کند و پیوندهای موهای شکسته را ترمیم می نماید، محافظت نمود. در این نمایشگاه و با این سخنرانی خواهید فهمید که چرا مصرف کننده های لوازم آرایشی در دنیا از محصولات Oplaplex استفاده می کنند.

 

در صورت تمایل به شرکت در این نمایشگاه می توانید در تور ویژه نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی ثبت نام کرده و از این فرصت استثنایی بهره مند شوید. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور زیبایی دبی اینجا کلیک کنید. 

مقالات مرتبط

درمیان ستاره های پاپ هالیوود، شکیرا یکی از سرزنده ترین و با روح ترین خواننده هایی ست که ظاهر و...
24 بهمن, 1396 - 10:14 4،481
روز پدر مطمئنا یکی از حساس ترین روزها برای هدیه گرفتن فرزندان است! شما شاید مانند عادت رایج...
31 فروردين, 1395 - 10:00 6،980
طبیعتا انتخاب دسته گلی زیبا و متفاوت  برای مراسم عروسی یکی از با اهمیت ترین انتخابها برای...
17 فروردين, 1395 - 08:15 5،425
برند ایتالیایی معروف دی اند جی برای بهار و تابستان 2016  چند مجموعه از طرح های متنوع و...
9 اسفند, 1394 - 05:31 5،603
بچه ها یکی از بزرگترین هدیه های خداوند به زوج ها می باشند که شادی، امید، طراوت و لذت بیشتر از...
30 مهر, 1394 - 05:20 10،371
تنها چند روز دیگر به آغاز فصل پاییز و فرارسیدن روزهای سرد سال باقی مانده است، و باید کم کم با...
29 شهريور, 1394 - 12:02 15،903

دیدگاه‌ها

عکس‌های آزیتا
دیدگاه: 

سلام من ساکن شیراز هستم آیا نمایندگی یا جایی برای فروش محصولات اولا پلکس در شیراز هست؟

دیدگاه تان را بیان نمایید